Penis nasıl büyütülür

Penis büyütmek için nasıl?

Penisin büyüklüğü başka bir erkeğin yanı sıra başka bir ülkeden büyük ölçüde farklılık gösterir, bu nedenle penisin büyüklüğünün normal kabul edilip edilemeyeceğini değerlendirmek için bir aralık belirlemek zordur.
Bu nedenle, cinsel organın büyüklüğünden memnuniyet esas olarak erkeğin ve onun büyüdüğü ortama bağlıdır, çünkü bir erkek için 13 cm’lik dik bir penis normal olarak kabul edilebilirken, bir başkası için değildir.
Bununla birlikte, penis büyüklüğünü artırmak isteyen erkekler için, tabletlerden pompalara, egzersizlere ve nihayetinde ameliyatlara kadar çeşitli tedavi biçimleri vardır. Her durumda, herhangi bir tedaviyi denemeden önce daima bir üroloğa danışmalısınız.
Ortalama penis büyüklüğü nedir?
Ortalama bir penis düşünülecek tanımlanmış bir büyüklük yoktur, ancak dünya çapındaki bir çalışmaya göre sarkık penisin ortalama büyüklüğü 5 ila 13 cm arasında değişirken erekt penis 12 ila 18 cm arasında değişmektedir.
Bir çok durumda sarkık penisin büyüklüğü ereksiyon sırasında sahip olacağı bedeli belirlemez ve bu nedenle birçok doktor sadece inşaat sırasındaki büyüklük adamı tatmin etmediğinde tedavi seçeneklerini düşünür.
Penis boyutunu artırmak için beş seçenek
Penisin büyüklüğünü artırma tedavisi, vakum pompaları, ilaçlar, germe cihazları ve egzersizler gibi en doğal alternatiflerle başlar. Yine de, sonuçlar tatmin edici olmadığında veya penis büyüklüğü küçük olduğunda, ürolog cerrahinin performansını gösterebilir.

Evde yapmak için alıştırmalar

Egzersizler genellikle ilk tedavi seçeneğidir, çünkü kontrendikasyonları veya maliyetleri yoktur ve bazı sonuçlar doğurabilir. Daha iyi sonuçlar veren egzersizlerden bazıları:
Normal germe: penisin gövdesini glanstan 1 cm aşağıda tutun ve daha sonra penisin ileri doğru çekildiğini hissetmek için yeterli bir kuvvet ile hafifçe gerin, ancak ağrıya neden olmadan. Bu pozisyonu 20 ila 30 saniye basılı tutun ve rahatlayın. Sonra penisi aşağı, yukarı, sonra sağa ve sola doğru çekerek tekniği tekrarlamanız gerekir.
Ters germe: Organı desteklemek için iki elin başparmağını glansın ve diğer parmakların penisin altına 1 cm altına koyun. Daha sonra, cildi yavaşça geriye doğru çekin, ancak aşağı doğru parmaklarınızı hareket ettirmeden, cildin gerdiğini hissedene kadar, ancak ağrıya neden olmadan çekin. Bu pozisyonu 20 saniye basılı tutun ve rahatlayın. Son olarak, bu adımları 5 ila 7 kez tekrarlayın, her tekrar arasında 5 saniye bekletin.
Döner gerdirme: Sadece işaret parmağını ve bir elin başparmağını kullanarak penisi, penis başının 1 cm altına tutup, hafif bir basınç hissedene kadar hafifçe öne doğru çekin. Sonunda penisi bir yöne 10 ila 15 saniye, daha sonra da yuvarlıyormuş gibi diğer yöne çevirin. Her iki tarafa da üç kez dönerek bu adımları 5 ila 10 kez tekrarlayın.
Genellikle, bu egzersizler sarkık veya yarı sert penis ile yapılmalıdır. Yine de, cinsel organın vücuduna zarar verebileceğinden dik penis ile aktiviteler yapmaktan kaçınmalısınız.

Germe cihazları

Egzersizlere ek olarak, bazı cihazlar penisin uzamasına yardımcı olur ve evde birkaç dakika kullanılabilir. Bu tip tedavi genellikle glans penisinin tabanına yerleştirilen ve uzatmak için penis gövdesi üzerinde baskı oluşturan bir cihaz veya ağırlık içerir.
Her ne kadar sonuçlar hemen olmasa da, sürekli kullanımda ve birkaç ay sonra ereksiyon sırasında peniste bir artış gözlemlemek mümkündür, çünkü vücut uzar ve bu nedenle daha fazla kan alabilir.
Bununla birlikte, bu tür bir cihaz yalnızca çevrimiçi mağazalardan satın alınan bazılarının penis altında aşırı güç yaratabildiğinden, örneğin ereksiyonda güçlüklere neden olabilecek olası yaralanmalara yol açabileceğinden üroloğa danıştıktan sonra kullanılmalıdır.

PHALLOSAN forte – doğal penis büyütme, penis uzatması ve düzeltme için kanıtlanmış bir sistem

PeniMaster®: Penisin büyütülmesi, kalınlaştırılması ve düzeltilmesi için klinik olarak kanıtlanmış tıbbi ürün.

Daha fazla penis için medikal ekspander - PeniMaster

Vakum pompaları

Vakum pompaları penis boyutunu hızlıca artırmak için mükemmel bir seçenektir. Ancak, etkileri kullanım sırasında ereksiyon sırasında penis içindeki kan miktarını artırarak çalıştıkları için kısadır.
Bu nedenle, pompalar kısa bir süre için boyutu veya kalınlığı kısa bir süre arttırmış gibi davranan veya ereksiyonu ortalamanın üzerinde bir süre boyunca sürdürmek için yardıma ihtiyaç duyan erkekler için endikedir.
Pompaları kullanarak, üreticinin talimatlarını okumak veya üroloğa danışmak çok önemlidir, çünkü aşırı basınç kullanımı cinsel organın yaralanmasına neden olabilir.

Bathmate Hydromax İnceleme

Boyutunu artırmak için ilaçlar

Penis boyutunu artırmak için kullanılan ilaçlar genellikle Sildenafil (Viagra), Tadalafil veya Vardenafil gibi erkeklerin ereksiyon problemlerini tedavi etmek için kullanılanlarla aynıdır.
Bu ilaç türü penis içindeki kan miktarını arttırır. Bu nedenle, daha etkili ve kalıcı bir ereksiyon sağlamanın yanı sıra, penisin boyutunu ve kalınlığını da iyileştirebilir, ancak yalnızca ilacın etkisi sürdüğü zaman da iyileşebilir.
Nispeten güvenli olmalarına rağmen, onları kullanmadan önce, herhangi bir sağlık sorununun bu ilaçların kullanımından etkilenip etkilenmediğini belirlemek için ürologa danışılmalıdır.

Penis büyütme ameliyat

Penis büyüklüğünü artırmak için yapılan cerrahi tedavi, sonuç her zaman beklendiği gibi olmadığından ve ereksiyonun zorlaşmasına neden olan deformasyonlar ortaya çıkabileceğinden son tedavi seçeneği olarak düşünülmelidir.
Bu yüzden bu ameliyat genellikle sadece penisin küçük, genellikle 4 cm’den küçük olduğu durumlarda yapılır.

Penisin kalınlaşması

Bu, penis cildinin altındaki hyaluronik asit enjeksiyonu yoluyla sarkıkken 1 veya 2 cm kadar penis çevresini arttırmaya yardımcı olan en yeni tekniklerden biridir. Bu işlem doktor ofisinde ameliyat olmadan yapılabilir, ancak sonuç yaklaşık 18 ay sürer.
İşlem sonrası, yakın temasta olmamanız gereken 1 aylık bir dinlenme periyodunun sürdürülmesi tavsiye edilir.